Hakkımızda

sitemofil Dev bir kişisel ekonomi geliştirme platformudur.

Üretilen içerikler ile her bireyin yapacağı tasarruf ve önlemlerin işlendiği gelişmiş blog sitesidir. Bir kaç bireysel ekonomi dalı öğrencisi ile geliştirilen sitemofil sistemi ile güncel ekonomide profeyonel anlamda önerilerin bulunduğu web sitesidir. ekonomik anlamda alınması gereken önlemlerde haftalık döviz yorumlarına kadar bireysel olarak faydalanabileceğiniz kişisel ekonomik sosyal paylaşım sistemi sitemofil ile ufkunuzu ekonomi anlamında gelişitrebilirsiniz. 

Türkyie Şartlarında iş imkanları ve elinizde tuttuğunuz nakit paranın değerlendirme önerileri sizlerin her zaman işinize yarayacak faydalı bilgilerdir. tüm bu bilgileri gerek ünlü ekonomistlerin yorumları olsun gerek araştırma yöntemi ile bulunmuş olsun bir araya toplayarak sizlere ekonomi anlamında paketler tarif eder. 

Verdiğimiz eğitim ve seminerlerle gerek internet üzerinden yaptığımız yayınlarla faydalı ekonomik bilgileri topladığım adres olarak sitemofil.com adresini tercih ediyoruz.

Sitemofil Ne üzerine çalışır

Günümüz şartlarında bireylerin ekonomik anlamda yaşadıkları sık sorunları dile getirerek ve bu elde ettiğimiz bilgiler ile üzerinde çalıştığımız ekonomik paketleri ar-ge çalışmalarımız ile kişiye özel veya toplum yararına bilgiler oluşturarak bu blog sisteminde yayınlanır. yayınlanan içerikler öneri olarak faydalanması önemlidir. her hangi bir kar amacı gütmeyen bu sistemde kişilerin ekonomik sıkıntılarını gidermeleri için yol gösterici formüller oluşturulur. sitemofil.com adresinden yayınlanır ve ücretsiz olarak dağıtılır. 

sizler için yaptığımız araştırmaları günümüz Türkiyesinin ekonomik bakımından değerlendirmeye alarak bir araştırma ve geliştirme sürecine sokulur ve sonrasında sizlere yayınlanır. 

sitemofil.com üzerinden dağıtılan bu bilgiler ücretsizdir. verilen bilgilerin uygulanmasında fayda vardır fakat her birey için geçerli olacak diye bir kaide de bulunmamaktadır. bilgiler sadece öneridir. bu bağlamda değerlendirilmesi gerekmektedir. kesin sonuç elde edilebilmesi için kişisel ekonomi uzmanlarına bağvuruda bulunabilirsiniz. 

sitemofil.com size iş bulmaz fakat iş bulmanız için altın değerinde faydalı önerilerde bulunabilir. bu işleri yapmak için de sizden herhangi bir bağış veya ödeme beklemez