Evde Yapılabilecek Hem Zevkli Hem Karlı İşler

Şu günlerde Korona virüs nedeni ile evden çıkamaz hale geldik. peki evde hem vakit geçirmenizi ve eğlenmenizi sağlarken hemde ev ekonominize katkı sağlayacak hobiler edinmeye ne dersiniz?
İçerik Resmi

Tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs (covid-19) ülkemizde de sıkı tedbirler alınması evden çıkmamanın doğru olduğunu göz önüne alırsak, can sıkıntısını edineceğimiz yeni bir yetenek ile eğlenceli ve karlı hale getirebiliriz. kendi imkanlarımızla evde çoluk çocuk eşinizle eğlenceli şekillerde yapacağınız işler ile ev ekonomisinede katkı sağlayabilirsiniz. nedir bu fikirler;

   1    Birbirinden Güzel Takılar

evde takı yapmak

Evde Hobi olarak yapabileceğiniz en güzel ve en kolay şeylerden birisi bir birinden güzel takılar yapmaktır. misina ve bir kaç boncukla dahi yapılabilen takılar ile hem eğlenceli zaman geçirebilir hemde bunu çevrenizde veya internette satarak para kazanabilirsiniz.

 

   2    Evde Maket Yapmak

evde maket yapmak

Evde birbirinden güzel gemiler evler uçaklar (Tabi bunlar maket) yapabilir ve bunlarla kendinize yeni bir yetenek oluşturabilir bunları yaparken video çekebilir ve internete yükleyebilir. hatta bir internet sitesinde satışa çıkartabilirsiniz.

 

   3    Boş Kavanozlarınızı Değerlendirin

Evde Kavonoz boyama

Mutfağınız da boy boy boş kavonoz olduğunu biliyoruz. :) bunları değerlendirebilir onları süsleyebilir veya boyayabilirsiniz. iplerle veya boncuklarla yapacağınız bu güzel hobi sayesinde evinizin en güzel köşesini ona ayırabilir ve süsleyebilirsiniz. 

 

   4    Blog Yazın

evde blog yazmak

Her zaman birşeyler hakkında herkesden daha fazla bilgiye sahipsinizdir. bu sahip olduğunuz bilgileri birileri ile paylaşmayıda çok seviyor olabilirsiniz. unutmayın bilgi paylaştıkca çoğalır. yani bir blog açarak sizde evden yönteceğiniz ve yazılarınızı paylaşacağınız bir web sitesi edinebilir bundan ücrette kazanabilirsiniz. 

yorum yap ( 0 )
Her hangi bir yorum etiketlenmedi.
Minimum 30 karakter paylaşım yapmalısınız.
Web siteniziz Backlinki aynı şekilde yorum yaparak yapabilirsiniz.
Yorum eklemek isteyenler, imla kurallarrına dikkat etmelidir.
Yorumunuz onay doğrultusunda en geç yarım saat içerisinde yayınlanır.