Bu dönemde Bytecoine Yatırım Yapılır mı?

Bytecoin, gizlilik derecesi üst seviyelerde olan ve takibi imkansız olan kripto paralardan bir tanesidir.  Takibi imkansız dedik çünkü, tam imzasızlık özelliğine sahip ilk kripto paradır. İnternet ortamında Bytecoin ile bir işlem yaptığınızda bu paranın nereden gelip nereye gittiğini kimse ama hiç kimse görüntüleyemez.
İçerik Resmi

Bytecoin, gizlilik derecesi üst seviyelerde olan ve takibi imkansız olan kripto paralardan bir tanesidir.  Takibi imkansız dedik çünkü, tam imzasızlık özelliğine sahip ilk kripto paradır. İnternet ortamında Bytecoin ile bir işlem yaptığınızda bu paranın nereden gelip nereye gittiğini kimse ama hiç kimse görüntüleyemez.

Bytecoin Nedir;

 

Bytecoin;  2012 yılında, CryptoNote adı verilen bir teknoloji alt yapısı kullanan ilk kripto para özelliğini taşıyor. Bu teknoloji imzasız kripto paraları meydana getiren bir teknoloji olarak öne çıkıyor. Bir çok altcoin bitcoinin alt yapısını kullansa da, Bytecoin kendine özgü bir kaynak kodu mevcuttur. Bir çok borsada işlem görebilme imkanı sağlıyor. 1 bytecoin’in piyasa değeri çok düşük olmasına rağmen market hacmi hayli büyük ve Pazarı geniştir.

Bytecoin madenciliği nedir Nasıl Yapılır;

 

Bytecoin;  madenciliği CPU yani işlemci gücünü kullanarak belirli bir ve benzersiz bir algoritma meydana getirilmesi karşılığında toplanan havuzdan size ödül olarak verilen bir kripto paradır. Madenciliğini ise minergate veya buna benzer madenci alt yapılarını kullanarak, kurduğunuz işlemci ve GPU yani ekran kartı makinelerinizde kolayca ve hızlıca çıkartabileceğiniz kripto paradır.

Piyasa değeri çok cüzi miktarlarda olduğundan dolayı, kurduğunuz sistemde elektrik faturanızı dahi karşılayamayacak kadar güçsüzdür. Madenciliğini yapmak saçma olabilir.

Bytecoin nereden alırım;

 

Bytecoin almak için kripto paraların borsalarını işleten web siteleri vardır. Bunların herhangi birine üye olarak bir miktar ücret karşılığı cüzdanınıza alıp bekletebilirsiniz.

 

Bytecoin’e Yatırım yapmalı mıyım?

 

Yukarıda size bytecoinin ne anlama geldiğini anlatmak istedim çünkü yatırım yapmadan önce neye yatırım yapacağınızı iyice bilmeniz gerekmektedir.  Yukarıda anlatılanlar tamamıyla Bytecoin için söylenti olanlar değil gerçek olan bilgilerdir.

Bir kripto paraya yatırım yapmak istiyorsanız seçici davranmanıza gerek yok aslında. Tek yapmanız yüksek miktarda satışa sunulan kripto paraları değilde cüzi miktarda yeni çıkmış ve güvenilir olan ve uzun sürelerdir var olan kripto paralara yatırım yapmanız en mantıklısıdır.

Bytecoin de 2012 yılından çıktığında beri aradan 7 sene geçmiş ve herhangi bir güvensizliği oluşmamış sağlam Pazarı olan bir kripto paradır.  Şuanlık ucuz olması cüzi bir miktar ile yatırım yapılmasına hiçbir engel yoktur. 500 Tl’ye alabileceğiniz Bytecoin ile uzun vadede yani bundan 5 sene sonra Bytecoin zengileri arasında gözükmemeniz için hiçbir mani göremiyorum. Bundan dolayıdır ki kripto para olarak Bytecoin’e yatırım yapmalısınız.

yorum yap ( 2 )
Her hangi bir yorum etiketlenmedi.
Minimum 30 karakter paylaşım yapmalısınız.
Web siteniziz Backlinki aynı şekilde yorum yaparak yapabilirsiniz.
Yorum eklemek isteyenler, imla kurallarrına dikkat etmelidir.
Yorumunuz onay doğrultusunda en geç yarım saat içerisinde yayınlanır.
Oktay kurtay - 96 gün önce
Kripto para olarak sadece bitcoin i biliyorum onun da fiyatı eski yıllarda 1 cent iken şuan da 9.000 euro cidden şok çılgın rakamlar dönüyor. Güzel bir yazı olmuş teşekkür ederim.
Mehmet öz - 96 gün önce
Bu kripto para dediğimiz paralar artık önüne geçilemez bir hal almaya başladı. Resmen çılgınlık. Yatırım aracı olarak mükemmel bir varlık fakat kaybetme oranını da göz önüne almalısınız.