Benzin Ve Motorine Yine İndirim Geliyor

Geçirdiğimiz bu kötü günlerde sevindirici haberler pompadan geliyor. yeni indirim yolda içerik detayları haberin devamında,
İçerik Resmi

Korona virüs nedeni ile toplu taşımaların neredeyse işlevini kaybetmesinin ardından işe şahsi arabası ile gitmek zorunda olanlara sevindirici haber akaryakıttan geldi. Petrol fiyatlarındaki değişiklikler pompaya yansımaya devam ediyor. 

Bu gece yarısından itibaren geçerli olacak şekilde, Benzin için 10 kuruş Motorin için ise 7 kuruşluk indirim yolda. 

Petrol Fiyatları Neden düşüyor?

Sudi Arabistanın düştüğü diğer şirketlerle anlaşmazlık nedeni ile geçtiğimiz haftalarda Yüzde 27 düşüş ile inen petrol varil fiyatları günümüzde varil fiyatları 30 dolara kadar indi. Doların yükselmesi dahi ufak oynatması bu düşüşde pompalara yansıyan fiyatlarda değişiklik yapmadı. 

Ayrıca Sudi arabistanın üretim kapasitesini 10 milyon varil üzerine çıkartacağını ve tüketiciye uyguladığı iskontonun 2 dolardan 6-10 dolar arasına yükselteceğini duyurması bu salgın dönemde  yüzlerimizi güldüren bizi sevindiren haberler olarak akmaya devam ediyor. 

önümüzdeki günlerde bizi neler bekliyor hep birlikte göreceğiz. 

yorum yap ( 2 )
Her hangi bir yorum etiketlenmedi.
Minimum 30 karakter paylaşım yapmalısınız.
Web siteniziz Backlinki aynı şekilde yorum yaparak yapabilirsiniz.
Yorum eklemek isteyenler, imla kurallarrına dikkat etmelidir.
Yorumunuz onay doğrultusunda en geç yarım saat içerisinde yayınlanır.
Mahmut tarab - 97 gün önce
Suudi Arabistan ın takındığı tavır ve insanların yüzünü güldürmesi şahsen çok hoşuma giden bir davranış olmuş. Araba sahibi değilim fakat onların yerine mutlu oldum. Yazı gayet açıklayıcı ve bilgilendirici olmuş teşekkürler.
Berrin güler - 97 gün önce
Benzin ve motorin fiyatları gerçekten çok pahalı idi. Düşüş yaşaması hem benim için hem de kişisel arabası olan kişiler için çok güzel bir haber.