İşlerinizi Evden Yönetebilirsiniz

Koronavirüs tehlikesi geçene kadar işlerinizi evden yönetebilir, hatta ek işlerde yapabilirsiniz. sıkılmadan evli iseniz daha eğlenceli hale getirebilirsiniz. krizi fırsata çevirebilir bu sizin için daha eğlenceli olabilir nasıl mı;
İçerik Resmi

Dünya da olduğu gibi Türkiye dede yayılan koronavirüs tehlikesinden dolayı, sokaklar boşaldı. insanlar evlerinde oturarak bu tehlikenin geçmesini beklemekten başka çaresi kalmadı. kamu da ve özel sektörde esnek çalışma tipleri oluştu. fakat iş verenlerden bir ricamız var lütfen kimseyi bundan dolayı çıkartmayın. çünkü bu iş sadece para değil ekonomilerin çöktüğünün farkındasınızdır. Vatanseverlik bunu gerektirir.

Evde Ne Yapabilirim?

Evde oturarak işlerinizi ofis kısmını yapabilirsiniz. fakat bu sadece ofis çalışanları için geçerli olabilir. beden işçisi ve asgari ücretle çalışan kişilerin ne stok yapabilecek nede bu ekonomik bunaltıya sokacak olan tehlikede insanların çaresiz kalacağını biliyoruz. peki bir gün evde kalmak zorunda kalır ve sokağa çıkma yasağı uygulanırsa neler olacağını az çok tahmin edebiliyoruz. peki bu krizi nasıl değerlendirebiliriz? hiç düşündünüz mü?

size bir kaç fikir vererek, aklınıza muhteşem fikirler getirebiliriz. işte size önereceklerimiz;

Her insanın yapabileceği yeteneği olduğu bir konu vardır. ek iş imkanlarını değerlendirmelisiniz. evli iseniz size bi kaç öneride de bulabiliriz. Netflixde izleyeceğiniz dizilerden daha eğlenceli olmasada en azından ev ekonominize yararlı olacak bir kaç iş yapabilirsiniz.

  • Blog Yazabilirsiniz,

Bir web sitesi açarak kolayca kurulumunu yapıp uzman olduğunuz alanda içerikler üretebilir ve size gelir getirecek reklamlarla muhteşem ekonomiye sahip olabilirsiniz. bunu yapmak için pek fazla bilgi sahibi olmanıza da gerek yok. ufak bir sermaye ile bu işe atılabilirsiniz. hatta size bu konuda yardımcı olacak bir içeriğe yönlendirmek isterim. işte o içerik. 

  • Evde Sabun Yapabilirsiniz,

İnternetten temin edebileceğiniz ve bu günlerde çok ihtiyaçımız olan sabun üretimini yapabilirsiniz. ister kokulu isterseniz ise kokusuz birbirinden güzel ve şekillerde ve kokularda sabunlar üretebilirsiniz. hem kendiniz kullanabilir hemde çevrenize satış yapabilir bütcenize gelir kaynağı sağlamış olabilirsiniz. 

  • Süs Eşyası Yapabilirsiniz,

İpliklerden, boncuklardan ve şişelerden eviniz için veya çevrenize satmak için birbirinden güzel süs eşyaları yapabilirsiniz. bunları belirli bir fiyattan satışa çıkarabilir bu korona günlerini fırsata çevirmiş olabilirsiniz. 

  • İstritye Mantarı Yetiştirebilirsiniz

Evinizin bir odasında küçük bir alanda fazla yer kaplamayacak şekilde istiritye mantarı yetiştirebilir ve bunu kilosu 10 tlden satabilirsiniz. ev ekonominize yapacağınız inanılmak gelirler sağlayabilirsiniz. 

  • Youtube da para kazanabilirsiniz

Youtuber olmak ve yayınlayacağınız videolar ile Google adsenseden inanılmaz gelirler sağlayabilir ve kendi işinizin batronu olabilirsiniz. yapacağınız bu işte çok karlı çıkabilir ve en büyük fırsatı yakalyabilirsiniz.

 

Tüm bu yapacaklarınızı ikiye katlayabilir ve sizin muhteşem fikirleriniz ortaya çıkabilir. korona günlerini bu şekilde değerlendirebilir tehlike geçtiğinde ise bir bakmışsınız ki kendi işinizin patronu olup daha iyi yatırımlar yapabilirsiniz. bu fırsatları kaçırmayın..

yorum yap ( 2 )
Her hangi bir yorum etiketlenmedi.
Minimum 30 karakter paylaşım yapmalısınız.
Web siteniziz Backlinki aynı şekilde yorum yaparak yapabilirsiniz.
Yorum eklemek isteyenler, imla kurallarrına dikkat etmelidir.
Yorumunuz onay doğrultusunda en geç yarım saat içerisinde yayınlanır.
Halil güven - 134 gün önce
Evde para kazanmak isteyenler özgüvenleri var ise kamera karşısında youtube videoları çekebilir. Sabırlı olup düzenli paylaşım yaparlarsa düzenli bir gelir elde edilebilir.
Adem noyan - 134 gün önce
Bence boş zamanı olanlar blog sitesi kurarak gelir elde edebilirler. Uzmanı oldukları alanı belirleyerek o olan üzerinde yoğunlaşırlarsa sabrederek güzel yerlere gelinebilir.