Hangi Bankadan Kredi Çekmeliyim

Bankaların birbirinden farklı sizleri cezbetme yöntemleri vardır. bir çok sorun detaylarda gizlidir. detayları ele aldığınızda sizlere gerçek sonuçları çıkartacak ve en önemli kararları vermenize yardımcı olacaktır.
İçerik Resmi

Bir çok kişi kredi çekmek için araştırma yapmadan çalıştığı yani maaşını aldığı bankadan sadakat duygusu ile gider kredi çeker. peki hiç kendi kendinize sordunuz mu? hangi bankadan kredi çekmeliyim diye.. bu soru aslında sizin borçlanmak üzere olduğunuz andan itibaren akla gelmesi gereken soru. ve büyük bir sorun. zaten belkide büyük bir borcun altına gireceksiniz, fakat bari bunu araştırarak yapın yapalım ki en azından altından kalkabileceğimiz bir durum olsun. 

paldır güldür, aman çok ihtiyacım var yok aman evimi arabamı yükseltecem yok işte bunun şusu var benim neden yok! bunlar sizin emeğinizin elinden çalınması için kendi kendinize kazdığınız kuyulardır. ülkemizi geçtim evrenimizde bir çok insan böyle. tamam ihtiyacın olabilir düğün yapabilirsin, aldığın maaş ile birikim yapamıyabilirsin kredi çekme yoluna girebilirsin ama bunun büyük bir boyutta incelenmeside şarttır. biz Sitemofil Ailesi olarak hiç bir zaman kredi çekmenizi istemeyiz. doğru olanda budur. elinizde avucunuzda ne varsa onunla idare etmeyi göstermek isteriz. yoksa elinize avucunuza bir kaç şey girmesi için çalışırız. tüm içeriklerimiz bu yöndedir. yok eğer kredi çektiyseniz bunu nasıl düzeltebilirsiniz bunu anlatmaya çalışıyoruz.

Kredi çekmeden önce aklınıza gelen ilk şey şu olsun! bu ülkede bir çok vatandaş boğaz köprüsüne çıkarak borçları yüzünden intihar etmeye çalışmıştır. kendini vurmuş yada yaralamış vaziyette çok dosya var. yani yuva yıkan hayatı karartan bu durum sizin için önemli olması şarttır. unutmayın, sadece kredi borçları yüzünden şiddetli geçimsizlik yapan bireylerde mevcut. kredi çekmek demek durduk yere borçlanacaksınız anlamına gelir. sağlam bir işte çalışsanız dahi o şirketin batmaması sizi işte çıkartmamasının bir garantisi olmadığı gibi kendi işinizi dahi yapsanız ekonomik bunaltılarda sağ çıkabileceğinizde garantisi bulunmuyor. kredi çekerken ilk önce buna dikkat edin. 

Eğer ki kredi çekmeye karar verdiniz. atıyorum 25.000 TL nakit ihtiyacınız var. madem ben bu yükün altna gireceğim diyorsunuz o zaman sizlere bari hangi bankadan kredi çekeceğiniz hakkında bilgi verelim;

Sadakat bir yere kadar

Bir çok vatandaşın en çok yaptığı yanlış yukarıda da bahsettiğimiz gibi çalıştığın banka ile anlaşıp kredi çekmek oluyor. ya arkadaş o banka güvenilir güvenilmez demiyorum size. bir bakın bakalım şartları size uyuyor mu? aşağıda belirteceğim durumlar söz konusu mu? diğer bankalara neden bakmıyorsunuz?

Dosya Masrafı

Araştırma yaparken ilk dikkat edeceğiniz şey şu olsun.ilk önce kağıdı kalemi elinize alın ve dosya masrafı almayan bankaların adlarını yazın. devamı aşağıda;

Faiz Oranı

Adlarını yazdığınız bankaların faiz oranlarını da önüne yazın. en düşük olanları ayırın. liste git gide küçülüyor fark ettiyseniz.

Kampanyaları Var mı

Bu listede kalan bankaların kampanyaları mutlaka olacak. en çok size faydalı olanı seçin. 

ve arkadaşlar kalan sonuçta çıkan banka sizin için en ideal banka olacaktır. son karar sizin. yanlız kredi çekerken sigorta yaptırmayı kesinlikle unutmayın. kefil götürmeyin. kefilsiz işlerinizi halletmeye çalışın. tüm önerilerimiz bu yönde. umarım faydalı olur.

yorum yap ( 2 )
Her hangi bir yorum etiketlenmedi.
Minimum 30 karakter paylaşım yapmalısınız.
Web siteniziz Backlinki aynı şekilde yorum yaparak yapabilirsiniz.
Yorum eklemek isteyenler, imla kurallarrına dikkat etmelidir.
Yorumunuz onay doğrultusunda en geç yarım saat içerisinde yayınlanır.
Mutlu öztur - 95 gün önce
Şahsen kredi çekerken olan en önemli kriterim faiz oranı dır. Faiz oranı kredi çekmek isteyenler için en önemli etken olmalı bence. Şahsen ben ZiraatBank kullanıyorum fakat kendinize göre kişiselleştirip bankanızı seçebilirsiniz.
Mesut güneri - 95 gün önce
Bence kredi çekmek çok yanlış bir davranış tabii bu benim şahsi görüşüm fakat kredi çekerek kendinizi daha çok borca sürüklüyorsunuz haberiniz yok. Gayet açıklayıcı ve bilgilendirici bir yazı olmuş teşekkür ederim.